anasyafa / kurumsal

KURUMSAL

Hakkımızda X-Ray Center - Yerli Üretim X-RayX-Ray Center olarak yenilikçi, esnek, güvenilir değerlerimizle gurur duyan bir şirketiz. 2010 yılından bu yana, Asya’dan Avrupa’ya tabii ki ülkemiz Türkiye başta olmak üzere dünyanın yaklaşık 40'a yakın ülkesinde kullanılan x-ray güvenlik tarama sistemlerini üretiyoruz.

Sistemlerimiz dayanıklılığı, işlevselliği ve kullanım kolaylığı ile kullanıcı dostu bir deneyim sunar. Son yıllarda inovasyona önemli yatırımlar yaparak, en son teknolojiyi sağlayan sistemleri müşterilerimiz ile uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Hızlı servis, erişilebilirlik ve hizmet konusunda bir üne sahip teknik servis departmanımız, satış sonrasında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı başarıyoruz. Son olarak, sektörümüzdeki başka hiçbir şirketin erişemeyeceği şekilde özelleştirilmiş çözümler yaratıyor ve müşterilerimizle birlikte ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri Ar-Ge departmanımız ile gerçekleştiriyoruz.

2010 yılında kendi ürünlerimizi üretmeye başladığımızdan beri şirket olarak her yıl sistematik olarak büyüyoruz, çünkü basit bir felsefemiz var;

EN GÜVENİLİR, ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR VE YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİ UYGUN FİYATLARA SUNARAK MÜKEMMEL HİZMETİ SAĞLAMAK.